Szkoła Językowa Berlitz w Warszawie
ul. Nowogrodzka

Intensywne kursy angielskiego

Nasze szkoła językowa znajduje się w samym centrum Warszawy przy hotelu Marriott oraz Dworcu Centralnym. Mieścimy się w zmodernizowanym budynku wyposażonym w klimatyzację.  Chcemy zapewnić naszym klientom miłą i przyjazną  atmosferę do nauki, w tym szybko rozwijającym się mieście.

W oddziale Berlitz usytuowanym w ścisłym Centrum Warszawy przy ul. Nowogrodzkiej zajmujemy się prowadzeniem kursów językowych dopasowanych do potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę  kursów  języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, lub  innego wybranego języka obcego. W naszej szkole panuje przyjemna atmosfera sprzyjająca przyswajaniu nowej wiedzy i rozmowom w językach obcych.

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów grupowych, indywidualnych lub dla firm. Nasi native speakerzy pomogą w przełamaniu barier językowych i sprawią, że poczujesz się pewnie podczas rozmów w wybranym języku. Zapraszamy do odwiedzenia  naszej szkoły osobiście,  jeśli nie macie Państwo czasu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz Warszawa ul. Nowogrodzka czeka na Ciebie!

Witamy w Centrum Językowym Berlitz ul. Nowogrodzka
Centrum Językowe Berlitz Warszawa

Podczas zajęć w naszej szkole przekonasz się jak łatwo i szybko można nauczyć się mówić w języku obcym. Wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy, dzięki specjalnie opracowanej Metodzie Berlitz® sprawią, że wszystkie dotychczasowe bariery komunikacyjne znikną w bardzo krótkim czasie. Nasza metoda sprawdzi się przypadku każdego kursu. Nie ma znaczenia, czy jest to kurs grupowy, indywidualny, czy firmowy. Znaczenia również nie ma, czy zajęcia prowadzone są w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, czy hiszpańskim. Nasza metoda nauki sprawdza się od ponad 138 lat na całym świecie!

Co oferujemy:

Zapraszamy na kursy indywidualne i grupowe dla dzieci oraz dorosłych w Szkole Językowej Berlitz w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej lub w siedzibie Twojej firmy. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (2-4 osobowych) tak, aby umożliwić szybkie i bezstresowe osiąganie zamierzonych celów językowych. Większość naszych lektorów to wykwalifikowani i doświadczeni Native Speakerzy, którzy z łatwością nauczą Cię języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego lub innego wybranego przez Ciebie języka obcego.

Intensywny kurs Total Immersion to idealnie rozwiązanie dla osób zapracowanych, potrzebujących natychmiastowych efektów. Mówimy o nim, że jest szyty na miarę, gdyż możemy dopasować intensywność zajęć do Państwa możliwości i potrzeb. Osobom o elastycznym czasie pracy proponujemy zajęcia w Happy Hours!

Umów się na lekcję pokazową, po której konsultant językowy przedstawi ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Przyjdź do nas już dziś przekonaj się jak łatwo można swobodnie mówić w języku obcym!

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz