Oddział Szkoły Językowej Berlitz przy
ul. Marszałkowskiej w Warszawie

Intensywne kursy angielskiego

Zapraszamy do nowo otwartej Szkoły Językowej Berlitz w Warszawie. Z dumą oznajmiamy, że przenieśliśmy jeden z najstarszych oddziałów Berlitz do nowego budynku położonego w samym Centrum stolicy przy ul. Marszałkowskiej.  Oddział naszej szkoły językowej Berlitz znajduje się w nowoczesnym budynku położonym przy skrzyżowaniu ulicy Marszałkowskiej z Królewską, nieopodal stacji Metro Świętokrzyska.

Doskonała lokalizacja, nowoczesne biuro oraz sztab najlepszych instruktorów językowych - native spekares są do Państwa dyspozycji. Oferujemy liczne szkolenia językowe, międzykulturowe oraz cieszące się co raz większym zianteresowaniem szkolenia biznesowe dla firm. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów językowych dla dzieci i dorosłych, która zawiera nie tylko kursy grupowe, czy indywidualne z języka angielskiego, niemieckiego, czy hiszpańskiego, ale również mniej popularne języki jak np. chiński. Jako najstarszy oddział posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowch dla dużych, małych i średnich firm.

Zapoznaj się z naszą ofertą kursów grupowych, indywidualnych lub dla firm. Nasi native speakerzy pomogą w przełamaniu barier językowych i sprawią, że poczujesz się pewnie podczas rozmów w wybranym języku. Zapraszamy do odwiedzenia  naszej szkoły osobiście,  jeśli nie, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz Warszawa ul. Marszałkowska czeka na Ciebie!

Witamy w Centrum Językowym Berlitz przy ul. Marszałkowskiej
Centrum Językowe Berlitz Warszawa

Podczas zajęć w naszej szkole przekonasz się jak łatwo i szybko można nauczyć się mówić w języku obcym. Wykwalifikowani lektorzy i native speakerzy, dzięki specjalnie opracowanej Metodzie Berlitz® sprawią, że wszystkie dotychczasowe bariery komunikacyjne znikną w bardzo krótkim czasie. Nasza metoda sprawdzi się przypadku każdego kursu. Nie ma znaczenia, czy jest to kurs grupowy, indywidualny, czy firmowy. Znaczenia również nie ma, czy zajęcia prowadzone są w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, czy hiszpańskim. Nasza metoda nauki sprawdza się od prawie 140 lat na całym świecie!

Co oferujemy:

Zapraszamy na kursy indywidualne i grupowe dla dzieci oraz dorosłych w Szkole Językowej Berlitz w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej lub w siedzibie Twojej firmy. Zajęcia prowadzone są w małych grupach (max. 2-4 osobowych) tak, aby umożliwić szybkie i bezstresowe osiąganie zamierzonych celów językowych. Większość naszych lektorów to wykwalifikowani i doświadczeni native speakerzy, którzy z łatwością nauczą Cię języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego lub innego wybranego przez Ciebie języka obcego.

Intensywny kurs Total Immersion to idealnie rozwiązanie dla osób zapracowanych, potrzebujących natychmiastowych efektów. Mówimy o nim, że jest szyty na miarę, gdyż możemy dopasować intensywność zajęć do Państwa możliwości i potrzeb. Osobom o elastycznym czasie pracy proponujemy zajęcia w Happy Hours!

Umów się na lekcję pokazową, po której konsultant językowy przedstawi ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Przyjdź do nas już dziś przekonaj się jak łatwo można swobodnie mówić w języku obcym!

Centrum Językowe Berlitz