Szkoła Językowa Berlitz w Warszawie
ul. Postępu

Intensywne kursy angielskiego

Centrum Językowe Berlitz przy ul. Postępu 18B mieści się w kompleksie biurowców Empark w samym sercu biznesowego centrum stolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów.

 W Berlitz przy ul. Postępu w Warszawie zajmujemy się kształceniem języków obcych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ofertę  kursów  języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, lub  innego wybranego języka obcego. Mamy spore doświadczenie w prowadzeniu kursów dla firm,  grup oraz w nauczaniu indywidulanym. Nasi native speakerzy dopasują program do  celu i czasu przeznaczonego na jego osiągnięcie.

Szukasz sprawdzonej szkoły językowej w Warszawie? Berlitz na ul. Postępu to właściwy adres. Nasz zespół chętnie doradzi oraz przeprowadzi bezpłatny test sprawdzający znajomość języka. Zapraszamy do odwiedzenia  naszej szkoły osobiście.  Jeśli nie macie Państwo czasu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania zgłoszenia za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz przy ul. Postępu czeka na Ciebie!

Witamy w Centrum Językowym Berlitz ul. Postępu
Centrum Językowe Berlitz Warszawa

Odwiedź oddział Berlitz na ul. Postępu i dowiedz się na czym polega Metoda Berlitz®. Nasza firma istnieje na rynku światowym od 138 lat, z czego od ponad 25 lat w Polsce, z wieloma sukcesami. Wstąp do nas już dziś i dowiedz się więcej o naszej Metodzie Berlitz® i organizowanych przez nas kursach oraz warsztatch dla firm. Z przyjemnością nauczymy Cię angielskiego, niemieckiego , francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego lub innego wybranego przez Ciebie języka. Skontaktuj się z naszym oddziałem przy ul. Postępu, aby otrzymać więcej informacji o zaletach płynących z nauki języka w Berlitz.

 

Co oferujemy:

W naszej ofercie znajdą Państwo ofertę zarówno na kursy cieszące się ogromną popularnością jak język angielski, niemiecki, francuski, włoski, czy hiszpański, ale także rzadsze jak czeski, czy chiński. Specjalizujemy się w szkoleniach językowych i warsztatach biznesowych dla firm. Oferujemy intensywne indywidualne kursy językowe w tym flagowy program Berlitz - Total Immersion®. Naszym klientom proponujemy również naukę w grupach 2-4 osobowych, gdzie w kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze uczymy się języka i poznajemy kulturę danego obszaru językowego.  W naszej szkole nie zapominamy również o najmłodszych, którym pomagamy odkrywać nowy język w bezstresowej atmosferze zarówno podczas lekcji indywidualnych, jak i w małych grupkach.

Dla tych osób, które mogą uczyć się w ciągu dnia oferujemy lekcje w promocyjnej cenie Happy Hour. Wszystkich, którzy chcą odetchnąć od zgiełku miasta i spróbować nauki języka w komfortowych warunkach zapraszamy do odwiedzenia nas i umówienia się na bezpłatną lekcję demo!

Centrum Językowe Berlitz