Szkoła Językowa Berlitz w Warszawie ul. Prosta

Intensywne kursy angielskiego

Szkoła językowa Berlitz Prosta 69 jest największym i najbardziej popularnym centrum Berlitz w Warszawie, oferującym szkolenia językowe dla dorosłych, firm oraz dla dzieci i młodzieży (blisko 30 grup).  Szkoła językowa na ul. Prostej zawdzięcza swoją popularność między innymi doskonałej lokalizacji, która gwarantuje  klientom łatwy i szybki dojazd na zajęcia.

Dobre położenie, blisko centrum Warszawy to świetne miejsce na naukę w drodze do lub z pracy, czy szkoły. Prowadzimy lekcje w szkole dla grup i osób indywidualnych oraz organizujemy zajęcia dla pracowników bezpośrednio w siedzibach firm. U nas bez trudu znajdziesz ofertę na bardziej popularne języki jak angielski, niemiecki, włoski, francuski, czy hiszpański, ale także na chiński lub inny wybrany język. Poziom nauki w naszym centrum jest zawsze wysoki, gdyż zależy nam na jak największej efektywności naszych kursów.  

Nie wiesz, jaki kurs wybrać? Chętnie doradzimy oraz przeprowadzimy bezpłatny test sprawdzający znajomość języka. Możesz  przyjść do naszej szkoły osobiście, zadzwonić lub wysłać zgłoszenie za pomocą formularza kontaktowego. Zespół Berlitz Warszawa ul. Prosta czeka na Ciebie!

Witamy w Centrum Językowym Berlitz ul. Prosta
Centrum Językowe Berlitz Warszawa

Szkoła językowa przy ul. Prostej to miejsce, gdzie panuje atmosfera sprzyjająca nauce. W naszej szkole odbywają się liczne kursy grupowe dla dzieci i młodzieży oraz kursy grupowe np. z języka angielskiego dla dorosłych. Podobnie jak w innych szkołach Berlitz w Polsce i na świecie, w ofercie szkoły w Warszawie znajdą Państwo również szeroką ofertę kursów indywidualnych, idealnie dopasowanych do potrzeb klienta jak np. intensywny kurs Total Immersion.  Biorąc pod uwagę różne potrzeby i cele, pomożemy dopasować odpowiedni program nauki języka. Skontaktuj się z oddziałem Berlitz w Warszawie przy ul. Prostej, aby otrzymać więcej informacji o kursach językowych i warsztatach dla firm.

Co oferujemy:

Wszystkie nasze kursy realizowane są w oparciu o specjalnie opracowaną Metodę Berlitz® przez profesjonalnych instruktorów językowych. W naszej szkole bez trudu nauczysz się wybranego języka obcego. Oferta szkoleń językowych jest bardzo szeroka, prowadzimy kursy w takich językach jak angielski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański lub inny wybrany przez Ciebie język. Nasze lekcje polegają na aktywnej komunikacji w języku obcym i są prowadzone głównie przez wykwalifikowanych native speakerów. Zapraszamy na kursy indywidualne i grupowe dla dzieci oraz dorosłych w Berlitz w Warszawie przy stacji metra Rondo Daszyńskiego lub w siedzibie Państwa firmy. Zajęcia w małych grupach (2-4 osobowych) umożliwiają szybkie i bezstresowe przełamywanie barier językowych i przyswajanie języka.

Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w regularnych zajęciach proponujemy kurs Total Immersion. Bezkonkurencyjny na rynku kurs, który przynosi bardzo dobre efekty w krótkim czasie. Masz czas o niestandardowych godzinach? Zapytaj konsultanta o specjalną cenę zajęć w ramach Happy Hours.

Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. Nasz konsultant rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące wybranego kursu językowego i przedstawi najlepszą ofertę. Przyjdź do nas już dziś i sprawdź jak łatwo nauczymy Cię mówić w wybranym języku obcym!

Centrum Językowe Berlitz