Szkoła Języków Obcych Berlitz we Wrocławiu

Intensywne kursy angielskiego

W samym sercu pięknego Wrocławia, w sąsiedztwie przytulnych kawiarenek i restauracji na starym mieście znajduje się Szkoła Językowa Berlitz. To właśnie tu, we Wrocławiu przy ul. Św. Mikołaja nasi lektorzy i native speakerzy prowadzą lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i wielu innych.

W szkole językowej Berlitz we Wrocławiu czekają na Was nasi konsultanci, którzy chętnie doradzą w wyborze najbardziej odpowiedniego kursu językowego dopasowanego do Waszego poziomu i możliwości. W ofercie szkoły znajdziecie Państwo bogatą ofertę kursów językowych skierowaną zarówno do firm, jak i osób indywidualnych oraz ofertę kursów grupowych dla osób w każdym wieku, w tym dla dzieci i młodzieży. Skontaktuj się z nami przez nasz formularz na stronie, zadzwoń lub przyjdź do naszej szkoły osobiście. Zespół Berlitz Wrocław czeka na Ciebie!

Witamy w Centrum Językowym Berlitz Wrocław
Centrum Językowe Berlitz ul. Św. Mikołaja 7 Wrocław

Szukasz dobrej szkoły językowej we Wrocławiu? Przyjdź do Berlitz i sprawdź, na czym polega nasza metoda nauki. Uczymy przede wszystkim języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego, czy rosyjskiego.  Nasza Metoda Berlitz sprawdza się przy nauce każdego z tych języków oraz przy wielu innych. Szeroka oferta kursów językowych pozwala na dopasowanie odpowiedniego poziomu nauki do Twoich możliwości. Określ swój cel i czas, jaki możesz poświęcić na zajęcia, a my dobierzemy odpowiedni kurs. Dla osób, które mają bardzo mało czasu i szybko potrzebują efektu proponujemy intensywną naukę języka podczas kursu o nazwie Total Immersion.

Co oferujemy:

We Wrocławiu przygotowaliśmy dla Ciebie plan kursów grupowych spełniający wiele potrzeb językowych. Nie ma znaczenia, czy jest to kurs języka angielskiego, czy kurs niemieckiego organizowany w firmie, czy u nas w szkole, dla nas najważniejszy jest efekt naszej metody nauczania, który sprawdza się od niemalże 138 lat na całym świecie.  Grupowe kursy językowe Berlitz we Wrocławiu opracowano w oparciu o naszą Metodę oraz program, który pozwoli osiągnąć zamierzone efekty i płynnie mówić w języku obcym.

Ponadto, chcielibyśmy pomóc Ci osiągnąć Twoje cele językowo tak szybko, jak tego potrzebujesz, dlatego zapraszamy na rozmowę o rozwiązaniach, które będą dla Ciebie najodpowiedniejsze.

Jeśli nadal zastanawiasz się czy Metoda Berlitz® jest dla Ciebie najwłaściwsza, już teraz zapisz się na bezpłatną lekcję pokazową – poświęć 40 minut teraz! Dzięki nauce języka angielskiego lub innego języka obcego w Berlitz zaoszczędzisz czas i pieniądze w przyszłości!

Wstąp i wybierz najlepsze rozwiązanie, by mówić pewnie w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim lub innym, który wybierzesz!

Centrum Językowe Berlitz