Szkolenia międzykulturowe

Najlepszy sposób na rozwijanie globalnych umiejętności przywódczych

W obecnych czasach i przy tak intensywnej konkurencji w świecie biznesu każda możliwość zdobycia przewagi jest niezwykle ważna dla Państwa firmy. Program Global Leadership Training (Szkolenie w zakresie globalnego przywództwa) to kompleksowy pakiet rozwiązań edukacyjnych zaprojektowany, aby maksymalnie zwiększać wydajność firmy, rozwijając w pracownikach zdolności przywódcze i umożliwiając rozwój firmy w zakresie szkolenia personelu przygotowanego do działania na rynku globalnym.

Cultural Orientations Indicator® (COI)

To indywidualne narzędzie oceny, które identyfikuje obszary odmienności kulturowych i pomaga w określeniu odpowiednich zachowań, tożsamych z kulturą danego kraju. Raport COI prezentuje i analizuje wszystkie różnice w tematyce kulturowej oraz wskazuje, które obszary zachowań i w jaki sposób można udoskonalić.

The Cultural Navigator®

Program Szkoleń Międzykulturowych online dostarcza cennych wskazówek dla kadry menadżerskiej w zakresie umiejętności zarządzania firmą na arenie międzynarodowej. Szkolenie uświadamia znaczenie różnic kulturowych i pomaga w adaptacji do nowych warunków panujących w danym kraju. Program koncentruje się na zrozumieniu wpływu kultury, z którymi można się zetknąć w międzynarodowym biznesie. Cultural Navigator to przede wszystkim platforma, która udostępnia niezbędną wiedzę oraz narzędzia ułatwiające pracę oraz komunikowanie w firmach o złożonej strukturze międzynarodowej i tym samym przybliża do osiągnięcia celu, którym jest wyeliminowanie wszelkich różnic kulturowych znowymi współpracownikami na polu zawodowym oraz towarzystkim.

Ścieżki wiedzy mogą być dostosowane do strategicznych celów i działalności Twojej firmy

Różnice kulturowe mogą przyczynić się do zmniejszenia efektywności pracowników, mogą również powodować nieporozumienia i konflikty. Program Cultural Orientations skierowany jest do kierowników zespołów wielokulturowych,  pracowników często podróżujących służbowo za granicę, osób którym znajomość różnic kulturowych jest niezbędna do prowadzenia biznesu, w kraju lub zagranicą. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych Szkoleń Międzykulturowych, proszę o kontakt z Naszym Konsultantem.

 

.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz