Szkolenia międzykulturowe

Najlepszy sposób na rozwijanie globalnych umiejętności przywódczych

W obecnych czasach i przy tak intensywnej konkurencji w świecie biznesu każda możliwość zdobycia przewagi jest niezwykle ważna dla Państwa firmy. Program Global Leadership Training (Szkolenie w zakresie globalnego przywództwa) to kompleksowy pakiet rozwiązań edukacyjnych zaprojektowany, aby maksymalnie zwiększać wydajność firmy, rozwijając w pracownikach zdolności przywódcze i umożliwiając rozwój firmy w zakresie szkolenia personelu przygotowanego do działania na rynku globalnym.

Cultural Orientations Indicator® (COI)

To indywidualne narzędzie oceny, które identyfikuje obszary odmienności kulturowych i pomaga w określeniu odpowiednich zachowań, tożsamych z kulturą danego kraju. Raport COI prezentuje i analizuje wszystkie różnice w tematyce kulturowej oraz wskazuje, które obszary zachowań i w jaki sposób można udoskonalić.

The Cultural Navigator®

Program Szkoleń Międzykulturowych online dostarcza cennych wskazówek dla kadry menadżerskiej w zakresie umiejętności zarządzania firmą na arenie międzynarodowej. Szkolenie uświadamia znaczenie różnic kulturowych i pomaga w adaptacji do nowych warunków panujących w danym kraju. Program koncentruje się na zrozumieniu wpływu kultury, z którymi można się zetknąć w międzynarodowym biznesie. Cultural Navigator to przede wszystkim platforma, która udostępnia niezbędną wiedzę oraz narzędzia ułatwiające pracę oraz komunikowanie w firmach o złożonej strukturze międzynarodowej i tym samym przybliża do osiągnięcia celu, którym jest wyeliminowanie wszelkich różnic kulturowych znowymi współpracownikami na polu zawodowym oraz towarzystkim.

Różnice kulturowe mogą przyczynić się do zmniejszenia efektywności pracowników, mogą również powodować nieporozumienia i konflikty. Program Cultural Orientations skierowany jest do kierowników zespołów wielokulturowych,  pracowników często podróżujących służbowo za granicę , osób którym znajomość różnic kulturowych jest niezbędna do prowadzenia biznesu w kraju lub zagranicą. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych Szkoleń Międzykulturowych, proszę o kontakt z Naszym Konsultantem.

 

.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz