TOTAL IMMERSION®– INTESYWNY KURS JĘZYKOWY

Nauka języka w najbardziej skuteczny sposób

Kurs Total Immersion® dedykowany jest wszystkim, którzy pragną osiągnąć biegłość językową, a nie mogą pozwolić sobie na długotrwały proces nauki. Jest to indywidualny, intensywny i wyjątkowo skuteczny kurs, który doskonale sprawdza się u nawet najbardziej wymagających osób. Składa się z 12 lekcji dziennie (60 lekcji tygodniowo), które są ściśle dostosowane do potrzeb kursanta. Dzięki „skrojonemu na miarę” kursowi, uczestnik już po 2-3 tygodniach trwale podnosi kwalifikacje językowe, wchodząc na wyższy poziom zaawansowania.

Total Immersion® pozwala na naukę w krótkim czasie takich języków jak:

  • język angielski
  • język niemiecki
  • język hiszpański
  • lub każdy inny
Zalety nauki języka z Total Immersion®
  • Total Immersion® jest kursem „skrojonym na miarę” co oznacza, że słownictwo jest ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb, cel nauki jest jasno określony a efekty stale weryfikowane.
  • Dzięki Metodzie Berlitz® nauka jest intensywna i skuteczna na wszystkich poziomach zaawansowania.
  • Kurs wybranego języka nastawiony jest na realizację konkretnych celów językowych, co daje satysfakcję i możliwość stosowania nowych umiejętności w codziennym życiu.
  • Total Immersion® to inaczej całkowite zanurzenie w języku. Oznacza to, że uczestnik ma kontakt z językiem nie tylko podczas zajęć, ale także podczas przerw i posiłków.
  • Kurs przebiega w oparciu o naukowo opracowany rozkład zajęć.

 

Usługi ukierunkowane na potrzeby zawodowe i osobiste

Kurs Total Immersion® - Całkowite Zanurzenie - pozwala osiągnąć własne cele językowe w rekordowo krótkim czasie. Jest to możliwe dzięki spersonalizowanemu programowi i pracy na materiałach, wybranych z zakresu zainteresowań i potrzeb kursanta. Dzięki temu nauka odbywa się w interesujący sposób i w miłej atmosferze, co bardzo pozytywnie wpływa na przyswajanie nowej wiedzy.

 

Już po kilku tygodniach uczestnik zdobywa umiejętności, dzięki którym zwiększa pewność siebie w międzynarodowym środowisku i może prowadzić swobodną konwersację, zarówno w sytuacjach życiowych, jak i zawodowych.

 

Aby zarezerwować kurs Total Immersion® należy skontaktować się z Konsultantem Berlitz, który chętnie udzieli dodatkowych informacji.

 

Centrum Językowe Berlitz