Total Immersion®

Nauka języka w najbardziej skuteczny sposób

Kurs Total Immersion® to indywidualny, intensywny i skuteczny kurs językowy. Total Immersion® jest polecany wszystkim, którzy potrzebują błyskawicznych efektów i nie mogą sobie pozwolić na długotrwały proces uczenia się. Wykwalifikowany lektor – native speaker umożliwia zdobycie wiedzy, którą można wykorzystać w każdej sytuacji. Kurs językowy składa się z 12 lekcji indywidualnych dziennie, co stanowi łącznie 60 lekcji tygodniowo. Kurs Total Immersion® jest idealny dla wszystkich poszukujących intensywnej nauki języka.

Naucz się w najkrótszym możliwym czasie:

  • języka angielskiego
  • języka niemieckiego
  • języka hiszpańskiego
  • lub każdego innego
Zalety nauki języka z Total Immersion®
  • Indywidualny kurs języka angielskiego, niemieckiego i innych - nastawiony na realizację konkretnych celów językowych
  • Intensywna i skuteczna nauka na wszystkich poziomach zaawansowania dzięki Metodzie Berlitz®
  • Stały kontakt z językiem podczas zajęć, przerw i posiłków
  • Naukowo opracowany rozkład zajęć w ciągu dnia

 

Usługi ukierunkowane na potrzeby zawodowe i osobiste

Kurs Total Immersion® - Całkowite Zanurzenie pomaga poprawić poziom znajomości języka i osiągnąć własne cele językowe w rekordowym czasie. Nauczyciele Berlitz korzystają z szerokiego wyboru materiałów pochodzących z wielu różnych branż i obszarów zainteresowań, a treść kursu każdorazowo dostosowana jest do indywidualnych potrzeb studenta. Korzyści płynące z uczestnictwa w szkoleniu to m.in. zdobycie wiedzy, która jest niezbędna do funkcjonowania w środowisku międzynarodowym, zwiększenie pewności siebie podczas używania języka, możliwość natychmiastowego zastosowania nabytych umiejętności w praktyce.

Kurs Total Immersion® - Całkowite Zanurzenie jest idealnym rozwiązaniem dla uczniów, którzy chcą poprawić swój poziom znajomości języka i zdobyć solidne podstawy nowego języka w krótkim czasie. Zapraszamy do kontaktu z Centrum Językowym Berlitz w Państwa okolicy, aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować kurs Total Immersion® - Całkowite Zanurzenie już dziś.

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz