Nauka w Berlitz

Nasz wspólny sukces zależy również od materiałów do nauki języka

Odpowiednie materiały szkoleniowe to jeden z najważniejszych elementów każdego skutecznego kursu językowego. Berlitz posiada szeroki wachlarz ćwiczeń dotyczących mówienia i języka, mających na celu ułatwienie nauki języków obcych oraz pomoc w przełamaniu bariery podczas konwersacji. Berlitz dokłada starań, aby materiały szkoleniowe aby zawsze były nowoczesne, zgodne z założeniami najnowszych trendów w edukacji, obejmując swoją tematyką zagadnienia dotyczące życia codziennego, biznesu, kultury i sztuki. Materiały językowe Berlitz zawierają m.in. nagrania audio i wideo, oraz bogaty wybór ćwiczeń i programów dostępnych na platformie internetowej.

Nasza bogata oferta programów językowych pozwoli Państwu wybrać optymalną propozycję. Po lewej stronie znajdują się informacje o naszych programach standardowych, stanowią one tylko część oferowanych przez nas kursów. Podstawą do naszej współpracy jest przeprowadzona wspólnie z Państwem analiza potrzeb oraz dobranie do tego odpowiedniego programu kursu językowego.

Świetne materiały do świetnych uczniów

Dla studentów języka angielskiego oferujemy dodatkowo internetowy program nauki, który zapewnia dodatkowe wsparcie online, można w nim znaleźć dodatkowe ćwiczenia gramatyczne, ćwiczenia dotyczące słownictwa i zabawne gry edukacyjne. Ponadto studenci mogą korzystać z forów dyskusyjnych i nawiązywać kontakt z innymi studentami i instruktorami Berlitz. Magazyn Berlitz English zawiera aktualne artykuły pisane zarówno przez autorów amerykańskich, jak i brytyjskich, zapewniając studentom dostęp do różnorodnego słownictwa i stylów, które można znaleźć w języku angielskim. Wybór materiałów do samodzielnej nauki oraz innych materiałów w połączeniu z doskonałymi metodami nauczania stosowanymi przez instruktorów Berlitz są niewątpliwie drogą do językowego sukcesu.

Skontaktuj się z Centrum Językowym Berlitz, aby uzyskać dodatkowe informacje, by stanąć o krok bliżej do osiągnięcia swoich celów językowych!

Centrum Językowe Berlitz