Nauka w Berlitz

Nasz wspólny sukces zależy również od materiałów do nauki języka

Odpowiednie materiały szkoleniowe to jedne z najważniejszych elementów każdego skutecznego kursu językowego. Berlitz posiada szeroki wachlarz ćwiczeń dotyczących mówienia i języka, mających na celu ułatwienie nauki języków obcych i pomoc w przełamaniu bariery podczas konwersacji. Berlitz dokłada starań aby materiały szkoleniowe aby były zawsze nowoczesne, zgodne z założeniami najnowszych trendów w edukacji, obejmujące swoją tematyką zagadnienia dotyczące życia codziennego, biznesu, kultury i sztuki. Materiały językowe Berlitz zawierają m.in. nagrania audio i wideo, oraz bogaty wybór ćwiczeń i programów dostępnych na platformie internetowej.

Nasza bogata oferta programów językowych pozwoli Państwu wybrać optymalną propozycję. Po lewej stronie znajdą Państwo informacje o naszych programach standardowych, jakkolwiek stanowią one tylko część oferowanych przez nas kursów. Podstawą do naszej współpracy jest przeprowadzona wspólnie analiza Państwa potrzeb i dobrany do tego program.

Świetne materiały do świetnych uczniów

Dla studentów języka angielskiego oferujemy dodatkowo internetowy program nauki, który zapewnia dodatkowe wsparcie online, można w nim znaleźć dodatkowe ćwiczenia gramatyczne, ćwiczenia dotyczące słownictwa i zabawne gry edukacyjne. Ponadto studenci mogą korzystać z forów dyskusyjnych i nawiązywać kontakt z innymi studentami i instruktorami Berlitz. Magazyn Berlitz English zawiera aktualne artykuły pisane zarówno przez autorów amerykańskich, jak i brytyjskich, zapewniając studentom dostęp do różnorodnego słownictwa i stylów, które można znaleźć w języku angielskim. Wybór materiałów do samodzielnej nauki oraz innych materiałów w połączeniu z doskonałymi metodami nauczania stosowanymi przez instruktorów Berlitz są niewatpliwie drogą do językowego sukcesu.

Skontaktuj się z Centrum Językowym Berlitz, aby uzyskać dodatkowe informacje, by stanąć o krok bliżej do osiągnięcia swoich celów językowych!

Kontakt

* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz