Języki łączą ludzi!

Znajomość języków obcych jest kluczem do sukcesu. Języki łączą ludzi, pokonują granice, niwelują różnice kulturowe i pokoleniowe.

Od 140 lat z niezmienną pasją nauczamy języków obcych najskuteczniejszą Metodą Berlitz®.  

Świętuj z nami 140. urodziny Berlitz i skorzystaj z wyjątkowych rabatów! Sprawdź  możliwości  z jakich skorzystały już miliony ludzi na całym świecie i przekonaj się dlaczego Berlitz jest światowym liderem w szkoleniach językowych, kulturowych i biznesowych.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i poczuj różnicę!

Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie – czas promocji ograniczony!

140 urodziny Berlitz - atrakcyjne promocje!
14% rabatu na kursy indywidualne dla dorosłych
140 PLN zniżki na kursy grupowe dla dorosłych we wszystkich Szkołach Językowych Berlitz w Polsce!

Zalety lekcji indywidualnych języków obcych nauczanych najskuteczniejszą Metodą Berlitz®

 • Wysoce wykwalifikowani native speakers z całego świata
 • Szybkie postępy dzięki opatentowanej Metodzie Berlitz®
 • Treść kursu językowego dostosowana do indywidualnych potrzeb
 • Lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i polskiego (dostępność języków obcych w zależności od oferty danego Centrum Językowego)
 • Elastyczny grafik spotkań
 • 14% rabatu!

Zalety lekcji grupowych nauczanych najskuteczniejszą Metodą Berlitz®

 • Małe grupy, od 2 do 4 uczestników, na tym samym poziomie językowym
 • Efektywna nauka na wszystkich
  poziomach zaawansowania z
  wykorzystaniem Metody
  Berlitz®
 • Motywujące i praktyczne lekcje z wykwalifikowanymi lektorami
  (native speakers)
 • Zróżnicowane i ciekawe materiały
  do ​​nauki
 • 140 PLN rabatu!

Z nami nauczysz sie języka szybko i łatwo. Opatentowana Metoda Berlitz® to najlepszy sposób nauki języka obcego, odwzorowujący naturalny proces. Już od pierwszej lekcji zaczniesz mówić, słuchać i myśleć w języku obcym tak, jakbyś był za granicą. Nasi wyselekcjonowani i starannie wyszkoleni native speakers w pełni skupiają się na potrzebach studenta i realizacji jego indywidualnych celów. Zastosowanie wszystkich technik nauki w procesie szkolenia zapewnia poczucie komfortu i satysfakcję z poczynionych postępów. To najlepsza motywacja! Całkowite zanurzenie w języku obcym i stałe zorientowanie na cel  jest podstawą skuteczności Metody Berlitz®. Stworzona 140 lat temu przez założyciela firmy Maximiliana Berlitza jest stale rozwijana i stanowi podstawę sukcesów językowych milionów ludzi na całym świecie.

* Warunki
 1. Promocja trwa od dnia 8. stycznia 2018 do 28. lutego 2018.
 2. Promocja obejmuje lekcje indywidualne języka dla dorosłych z 14 % rabatem od ceny bazowej każdego pakietu i 140 PLN zniżki na grupowe kursy językowe dla dorosłych. Minimalna wartość zamówienia to 10 lekcji indywidualnych lub 50 lekcji grupowych.
 3. Oferta obejmuje lekcje z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i polskiego (dostępność języków obcych w zależności od oferty danego Centrum Językowego).
 4. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest podpisanie umowy oraz wniesienie w całości opłat określonych w umowie do dnia 28. lutego 2018.
 5. Lekcje języka obcego zakupione w ramach Promocji Urodzinowej muszą zostać zrealizowane w terminie do 30. kwietnia 2018 r. w ramach dostępnego grafiku danej szkoły.
 6. Opłata za lekcje języka zakupione w ramach Promocji Urodzinowej, które nie zostaną zrealizowane w terminie od 8. stycznia 2018 do 30. kwietnia 2018, nie podlega zwrotowi. Programy te mogą odbyć się w terminie późniejszym za dopłatą do pełnej ceny z aktualnego cennika szkoły językowej Berlitz, jednak nie później niż do dnia 30. czerwca 2018.
 7. Promocje nie sumują się.
* Pola obowiązkowe. Proszę uzupełnić

Centrum Językowe Berlitz